O mně

O mně

Již od malička jsem měla pocit, že jsem „jiná“. Postupem času po dlouhých letech zvažování mě stejně situace v mém životě přiměly k rozhodnutí odejít s dětmi z rodného domu, z veškerého zabezpečení a jistot. Každý pokus žít svůj život jakoby normálně, mě stejně nasměroval k nynější profesi.

Právě i díky vlastním zkušenostem, mnoha z vás tolik rozumím vašim trápením. A taktéž díky informacím, které mi pro vás přicházejí, můžeme i zdánlivě velmi složité a neřešitelné situace začít společně řešit a znovu ve vašich životech nacházet váš vytoužený klid a souznění.

Každý je natolik individuální osobnost, že si zasluhuje odlišnou péči. Proto čerpám ze všech dostupných kurzů, začleňuji intuitivní přístup a snažím se předat to, co skutečně potřebujete a sami si dovolíte přijmout. Ale i na „Vás“ záleží, jaký zážitek si z mé masáže a terapie odnesete.

Léčení těla i duše je cesta, kterou jsem se dala a zvu také vás. Mohu pečovat o vaše bolavé tělo i současné či dlouhodobé psychické rozpoložení. Péče o duši v okamžicích jakéhokoliv stresu či pocitu bezvýchodné situace. To vše s klidnou hudbou, s použitím aromatických olejů nebo bez nich.

V současné době mám pouze 40 % zraku a to je i důvod, proč vnímám lidské tělo nejen očima.

 

Potkejte mě na akcích…