Články

Bolest hlavy

Kdo zažil bolest hlavy, ví jak moc je to nepříjemné natož když se zrovna musíte soustředit např. za volantem či v práci, na schůzce…prostě když se nemůžete někam schovat do klidu. Co teprve lidé, kteří trpí migrénou…není tady řeč o OČNÍ MIGRÉNĚ.
Bolest hlavy se dá docela rychle a jednoduše zmírnit a to téměř okamžitě pár tahy na palci u nohou.
Netvrdím, že to pomůže navždy, ale je to taková první pomoc od nepříjemných okamžiků. Navíc mám sama zkušenost, že se v ten moment i více rozjasní zrak. Prostě tímto pohybem se uvolní tlak a rozproudí energie v těle. Samozřejmě je potřeba reflexní masáž chodidel udržovat u těchto lidí pravidelně po delší dobu. Zpětná vazba těchto klientů je, že už nemají dopředu strach…co zas bude a kdy to udeří. Vědí co udělat. A to se týká i lidí, kteří dříve chodili docela pravidelně na kapačky proti migréně. Další věc je, že vše co souvisí s hlavou má i příčinu v hlavě…takže se nabízí otázka…co takhle tu příčinu (problém) vyřešit, aby ve vaší hlavě netlakoval a nevyvolával impulzy ve formě bolesti.

 

Bolest ramene

 

Každý, kdo prožil bolest ramen mi dá zapravdu, že je to velmi nepříjemné. Jenže ono je nepříjemné cokoliv, co nás bolí…trápí.

V prvé řadě je potřeba si uvědomit, zda je to pravá či levá strana těla. LEVÁ strana naznačuje nějaké nedořešené problémy se ženou ve svém životě…podotýkám jakákoliv žena a může to být i situace, která je letitá. PRAVÁ strana je mužská energie a platí u ní totéž. Navíc RAMENA značí , že jsme si v životě naložili ať dobrovolně či to situace vyžadovala velkou zátěž na naše ramena a naše tělo s touto zátěží už nesouhlasí. Napovídá nám, ať problém vyřešíme. Čím více odkládáme řešení, tím více se bolest prohlubuje. Je na každém z nás, kolik bolesti chceme dobrovolně prožívat a kdy si řekneme sami sobě…DOST..STAČÍ. V tento moment nastává v našem životě zlom…začali jsme si sami sebe vážit a proto svoji nemoc už NEPOTŘEBUJEME

Co se týče reflexních bodů, pokud bolí ramena, je s největší pravděpodobností velmi zablokovaný palec na noze u kořene až ke kloubu. Často lidi bolí i hlava a celá krční páteř. Jedno rameno je pravděpodobně níž než druhé, což znamená, že je pohnuté i s těžištěm v těle. Tím pádem přestávají plně fungovat orgány v těle a únava je na světě.

Napsali o mně:

 

DNES 7.1.2016  VYCHÁZÍ NOVÉ ČÍSLO ČASOPISU ZÁHADY ŽIVOTA.

KDO MÁTE ZÁJEM…najdete tam rozhovor s mými dětmi. V únorovém čísle bude pokračování ohledně mé profese.

Všechny zdravím Hanka
http://www.zahadyzivota.cz/?page_id=684

Další články: